در مراسمی که به همت آقای دکترراه چمنی نماینده محترم دوره های قبل شهرستان سبزواردر مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس هیئت امنا خانه سبزوار   و به مناسبت گرامیداشت هفته معلم درروز یکشنبه مورخه 17/9/91 از ساعت 20 در تالار امیران در شرق تهران برگزار گردید.از معلمان و اساتید دانشگاه و فرهنگیان سبزواری مقیم تهران قدردانی گردید .

بقیه در ادامه مطلب


در مراسمی که به همت آقای دکترراه چمنی نماینده محترم دوره های قبل شهرستان سبزوار در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس هیئت امنائ خانه سبزوار به مناسبت گرامیداشت هفته معلم درروز یکشنبه مورخه 17/9/91 از ساعت 20 در تالار امیران واقع در شرق تهران (میدان پروین تهرانپارس ) برگزار گردید.از معلمان و اساتید دانشگاه و فرهنگیان سبزواری مقیم  تهران قدردانی گردید .در این مراسم ابتدا آیاتی از قران کریم تلاوت گردید سپس  اقای محمود حنیف پورکه یکی فرهنگیان فرهیخته و توانای سبزواری مقیم تهران می باشد بعنوان مجری برنامه به حاضران خیر مقدم گفت . بعد از این آقای دکترراه چمنی از حضور مدعوین قدردانی کرده و هفته معلم را تبریک گفتند .و هدف از تشکیل این جلسات را موارد ذیل اعلام کردند .

1 - شناسایی و برقراری ارتباط بین جامعه معلمین سبزواری مقیم تهران و ایجاد تعامل بیشتر بین آنها

2-  ایجاد یک تشکل صنفی غیر رسمی به منظور هم اندیشی هم افزایی بیشتر

3- شناسایی توانمندی های سبزواری های مقیم مرکز بمنظور هم فکری برای توسعه فرهنگی اقتصادی و اجتماعی شهرستان سبزوار

4- شناسیی و پشتیبانی و برنامه ریزی برای حضورفعال سبزواری های مقیم تهران در انتخابات مختلف از جمله انتخابات شورای شهر تهران و کاندیدا نمودن افرادی که واجد شرایط باشند از میان سبزواری های مقیم تهران برای کاندید شدن در این انتخابات ها

5- پشتیبانی از برنامه های نمایندگان شهرستان  سبزوار  در مجلس شورای در راستای توسعه بیشتر شهرستان سبزوار

6- کمک به تحقق اهداف و برنامه های خانه سبزواری های مقیم تهران و پی گیری و حل مشکلات سبزواری های مقیم تهران

......................

و سپس آقای حاج رمضانعلی سبحانی فر نماینده محترم مردم سبزواردر نهمین دوره مجلس شورای اسلامی پشت تریبون قرار گرفتند و ابتدا خیر مقدم به حضار گفتند و سپس از مردم شریف سبزوار که به ایشان اعتماد نموده و مسئولیت نمایندگی را به ایشان واگذار کرده اند تقدیر و تشکر کردندو در ادامه از زحمات نمایندگان قبلی سبزوار بویژه آقای بروغنی تشکرو قدردانی نمودند وبه بیان ارزش و مقام معلم از دید گاه بزرگان دینی و ائمه اطهار پرداخته و از معلمان گرامی تقاضا کردند در صورتی که پیشنهاد و یا برنامه ای جهت ارتقای مقام و منزلت معلم و تکریم به این قشر ارزشمند دارند جهت طرح در جلسات مجلس به ایشان ارائه فرمایند .در پایان نیز آقای سبحانی ضمن گفتگوی صمیمی با یکایک حضار در جلسه و آشنایی با آنان با نقطه نظرات آنان آشنا شدند.

در ادامه تعدادی از معلمان حاضر در جلسه پیشنهاداتی در خصوص افزایش در آمد معلمان سبزواری مقیم تهران و اجرای برخی طرح ها و پروژه های اقتصادی به جلسه ارائه دادند .

همچنین در این جلسه تعدادی از معلمان حاضر در جلسه از هیئت رئیسه جلسه درخواست نمودند که برنامه ریزی لازم را برای دیدار فرهنگیان و دانشگاهیان سبزواری مقیم تهران با ایت ا... هاشمی رفسنجانی و حاج سید حسن خمینی و دیگر مسئولین و مراجع محترم عظام بعمل آورند و چه بهتر است که این دیدارها در آستانه سالگرد درگذشت شهادت گونه استاددکتر علی شریعتی ( در روز 29 خرداد ماه ) انجام شود .

در پایان از شرکت کنند گان در جلسه با صرف شام پذیرایی شد .

لازم به یا آوری است که جلسات هم اندیشی سبزواری های مقیم تهران ازسال 1386 هر چند ماه یکبار در حسینیه سبزواری های مقیم تهران برگزار می گردد .

در این جلسه جمعی از روحانیون سبزواری مقیم تهران - معلمین محترم شهرستان سبزوار و روستاهای ریوند جمال آباد مقیسه برغمد حکم اباد  سلطان اباد ششتمد جغتای بید ایزه جلمبادان خوشاب سنگ سفید آبرود صدخرو  مهر مزینان بروغن داورزن رباط جز استیر راه چمن نقاب و .......و جمعی از اعضا’ هیئت امنا’ خانه سبزوار  حضور داشتند.    


برچسب‌ها: مطلب خواندنی

[ دوشنبه ۱۳٩۱/٢/۱۸ ] [ ٢:٤۸ ‎ب.ظ ] [ محمد ریوندی ]

[ نظرات () ]