سبحانی فردر جمع شوراها و دهیاران داورزن

سبحانی فردر جمع شوراها و دهیاران داورزن انتظار مردم تقسیم عادلانه حق و حقوق است
نماینده مردم سبزوار ،جوین،جغتای،خوشاب، داورزن وششتمد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برکات انقلاب اسلامی گفت:انقلاب اسلامی با دو شاخصه مکتبی و مردمی به رهبری امام راحل بود که به پیروزی رسید.
 
 
 
۲۰۱۵۰۵۱۴_۱۰۵۶۰۹
۲۰۱۵۰۵۱۴_۱۰۵۶۳۶
 

رمضانعلی سبحانی فر در جمع شوراها و دهیاران شهرستان داورزن گفت:توجه ویژه امام خمینی(ره) از همان ابتدا به نقش مردم در صحنه کشور بود به طوری که این نقش در همه زمینه ها موجب شد تا رسالت بر دوش مسئولان سنگین تر شود.

سبحانی فر در ادامه گفت:ایجاد بحران و گردباد ها در مسیر ۳۷ ساله انقلاب اسلامی بدست دشمنان نتوانست با نقش عظیم مردم در صحنه منحرف شود و با شکست دشمنان مواجه شد.

وی گفت:حضور مردم بود که حتی رسوخ دشمنان در مسائل اقتصادی نیز شکست خورد.

وی با اشاره به ایران هراسی استکبار گفت: دشمنان بحث هسته ای را پیش کشیدند تا انقلاب و مردم ایران را زمینگیر کنند اما دیدیم که دولت تدبیر و امید با درایت و نقشه راه رهبری  مقاصد شوم دشمنان برملا شده و دستاوردهای تیم هسته ای ما بر این شد که اجماع جهانی از هم گسست و ثابت شد که ایران به دنیال سلاح هسته ای نیست بلکه به دنبال علوم هسته ای صلح امیز است.

نماینده مردم سبزوار داورزن و… در خانه ملت خاطرنشان کرد:امروز باید قدر این مردم  را بدانیم که به راستی مردمی دانا و هوشیارند.

سبحانی فر گفت:مردم انتظار دارند اگر حق و حقوقی هست عادلانه تقسیم شود لذا مسئولان و دستگاههای اجرایی باید در توزیع عادلانه امکانات در همه ی کشور توجه کنند.

وی ادامه داد:الحمدالله چند صباحی که در خدمت مردم بوده ام پیگیر امورات بوده و هرجا توانسته ایم به سهم خودمان ورود یافته ایم.

وی با اشاره به استانی شدن انتخابات گفت:امروزه به علت عدم فعالیت احزاب، حلقه مردم و دستگاهها نمایندگان هستند و اگر حقی هست نماینده باید پیگیر باشد.

وی با اشاره به شهرستان شدن داورزن آن را یک اتفاق خوب و یک جهش برای داورزن دانست و ابراز داشت:استقرار ادارات نشان از رشد خواهد بود .

وی در ادامه افزود:جاده داورزن به سبزوار نامناسب است و پیمانکار مشخص شده است و به زودی روکش خواهد شد.

وی از مسائل اصلی شهرستان را خروجی جاده باقر اباد و چوبین به کلاته مزینان عنوان نمود و گفت:اسفالت این مسیر پیگیری خواهد شد.

سبحانی فر در ادامه گفت: قرار است بیستم خرداد ماه ستاد رفع موانع تولید به سبزوار وارد شود و برای رفع موانع تولید و سرمایه گذاری ها و احداث کارگاهها مشکلات را برطرف کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد بیمارستان درمان بستر داورزن در هفته دولت به بهره برداری برسد.

وی همچنین ابراز داشت در جلسه ای که هفته گذشته با وزیر بهداشت ودرمان داشته ایم کمک به  درمانگاه روستای مقیسه را که با کمک خیرین در حال احداث است را درمیان گذاشته ایم و قول هایی گرفته ایم.داورزن نیوز

/ 0 نظر / 54 بازدید