خبری دردناک که جوانان باید از آن عبرت بگیرند

دفن جسد همسر در باغ عمو

مردی که متهم است بعد از قتل همسرش جسد او را در یکی از روستاهای فیروزکوه دفن کرده بود، اتهام خودش را انکار کرد.

no image

به گزارش  سرویس حوادث جام نیوز به نقل ازتابناک، چهاردهم آبان ماه زن میانسالی مأموران کلانتری تهرانپارس را از ناپدید شدن دخترش با خبر کرد.

او گفت: بعد از فوت شوهرم دوباره ازدواج کردم اما دخترم که مریم نام دارد همان موقع از من جدا شد و به تنهایی زندگی می‌کرد. او کارمند بانک بود تا اینکه دو سال قبل به عقد مردی به نام سجاد درآمد اما چهار ماه است که از او خبری ندارم و حتی از بانک هم که پیگیری کردم فهمیدم مدتی است به محل کارش نمی‌رود. وقتی از شوهرش سراغ او را می‌گیرم جواب درستی نمی‌دهد.

پس از مطرح شدن شکایت، کارآگاهان اداره یازدهم به دستور قاضی احمدبیگی، بازپرس ویژه قتل مشغول بررسی شدند. در اولین گام، شوهر 26 ساله مریم که سجاد نام داشت مورد تحقیق قرار گرفت. او گفت: دو سال پیش با مریم ازدواج کردم اما به خاطر اختلافی که پیدا کردیم، شانزدهم خرداد امسال به صورت توافقی از هم جدا شدیم.

کارآگاهان در بررسی‌های بیشتر دریافتند مریم یک خودرو 206 و یک ویلا هم در شهرستان فریدون کنار دارد اما خودروی او در اختیار سجاد است و ویلا هم توسط سجاد و با وکالت از مریم فروخته شده است.

سجاد مدعی شد مریم 130 میلیون تومان به او بدهکار بوده به خاطر همین 206 و ویلای فریدونکنار را به او داده است.

بعد از آن مأموران به آدرس دفترخانه‌ای که سجاد ادعا کرده بود در آنجا از همسرش جدا شده است، رفتند اما مشخص شد چنین دفترخانه‌ای اصلاً وجود ندارد.   او که هیچ مدرک قانونی برای طلاق همسرش نداشت، این بار آدرس یک دفترخانه دیگر را که در منطقه مشیریه بود به پلیس داد اما وقتی مأموران به این دفتر‌خانه رفتند مشخص شد طلاقی به‌نام آنها در آنجا ثبت نشده است.

سجاد وقتی مورد تحقیق دوباره قرار گرفت در ادعایی گفت:من فروشگاه لوازم آرایشی در حوالی تهرانپارس دارم و با مریم که مشتری همیشگی من بود در فروشگاه آشنا شدم و ازدواج کردیم. او با مادرش به خاطر اینکه ازدواج کرده بود همیشه درگیری داشت و به همین خاطر افسرده بود و قرص مصرف می‌کرد. مادرزنم و خواهر ناتنی و برادر ناتنی‌اش همیشه در زندگی ما دخالت می‌کردند و به مریم فشار می‌آوردند تا از من جدا شود اما من قبول نکردم.

سوم خرداد ماه از مغازه به خانه رفتم و دیدم که مریم روی زمین افتاده و نفس نمی‌کشد. خیلی ترسیدم به خاطر همین جسد او را داخل ماشین گذاشتم و به باغ عمویم که در روستایی نزدیکی فیروزکوه است بردم و همانجا دفن کردم.

وی همچنین گفت: بعد از مرگ مریم با وکالتنامه‌ای که داشتم سه دانگ از خانه او را به مبلغ 195 میلیون تومان فروختم.   پس از اعتراف متهم کارآگاهان به محل دفن جسد رفتند و بقایای جسدی را در عمق سه متری زمین کشف و برای مشخص شدن هویت آن را به پزشکی قانونی منتقل کردند.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به کشف بقایای جسد و احتمال وقوع جنایت گفت: متهم به دستور قاضی احمد‌بیگی بازپرس ویژه قتل شعبه هفتم دادسرای جنایی و با قرار بازداشت موقت از اداره یازدهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است

/ 5 نظر / 43 بازدید
Filtershekans

سلام. وبلاگ زيبايي داري. خوشحال ميشم به منم سر بزني!

Filtershekans

سلام. وبلاگ زيبايي داري. خوشحال ميشم به منم سر بزني!

مونوبلاگ

قوي ترين سيستم وبلاگدهي رايگان ايراني راه اندازي شد!! با ساخت وبلاگ در سيستم مونوبلاگ به صورت رايگان در صفحه اول گوگل قرار خواهيد گرفت و بازديد فوق العاده بالايي خواهيد داشت.... همين حالا به جمع مونوبلاگي ها بپيونديد براي ثبت وبلاگ به آدرس زير مراجعه کنيد www.monoblog.ir

حسین ریوندی

سلام؛ شما نباید با استفاده از ابزاری که بدلیل اعتماد همشهریان گرامی در اختیارتون قرار گرفته؛ با آبروی این عزیزان بازی کنید. هیچ احتیاجی نیست که عقاید شخصیتون رو در رسانه منتشر کنید. ضمنا هیچ کسی از درون و زندگی دیگران آگاه نیست؛ لذا خاهشمندم اگر همدردی نمیکنید و مرحم نمیشوید نمک هم روی زخم نپاشید!!! جنابعالی اگر دلسوز هستید در زمان حیات ایشان سعی میکردید مشکل را حل کنید٬ نه اینکه پس از مرگشان نصیحت نامه بنویسید.

حسين ريوندي

***(ازجوانان عزیز ریوندی تقاضا دارم نسبت این وقایع بی توجه نباشند و کمی به دلایل اتفاق افتادن این ماجرا و امثال آن فکر کنند . به نظر من مهمترین مسئله جدا شدن جوانان و بی اعتمادی آنها نسبت به خانواده ها و فاصله گرفتن فامیل از همدیگر است)*** اگر اظهار نظر نكرده ايد، اين متن چيست؟ خودتان را اصلاح كنيد، و بحال خودتان تاسف بخوريد.